Проблема, принаймні для фотографів, полягає в цьому не все світло поглинається; деякі відбиваються назад в об’єктив камери. Коли світло відбивається, воно освітлює багате кровопостачання сполучної тканини в задній частині ока та створює червоний колір, який ви бачите на фотографіях. 15 лютого 2018 р.
Асиметричний ефект червоних очей у спалаху камери Це може бути ознакою косоокості. Косоокість – це неправильне розташування очей, коли обидва ока дивляться не в одне і те ж місце одночасно.
Почервоніння очей з одного боку (на відміну від обох очей) також може вказувати на більш серйозне захворювання очей. Такі захворювання, як глаукома та травми очей, можуть спричинити втрату зору, сліпоту та пошкодження очей. Оскільки червоні очі можуть вказувати на стани, що загрожують зору, важливо якнайшвидше звернутися до спеціаліста.
Опис: червоний рефлекс – це відбивне явище, яке спостерігається, коли світло проходить через зіницю і відбивається від сітківки ока до оглядового отвору, створюючи червонувато-оранжеве світіння. Ви можете помітити це зазвичай на фотографіях зі спалахом.
Червоний рефлекс, більш точно відомий як рефлекс очного дна, є колір зіниці від світла, що відбивається від задньої внутрішньої поверхні ока. У дітей перевірка рефлексу очного дна може допомогти виявити серйозні проблеми з очима, зокрема рідкісну форму раку ока.
Якщо очі людини на фотографіях нерівні, вони можуть мати природне асиметричне обличчя, через що одне око трохи менше іншого. Крім того, кут, під яким хтось зробив фотографію, може спричинити нерівність очей людини.