Механізм дії цих очищувачів – опорний. Вони здатні зривати бруд, проходячи крізь поверхні. Вони швидко висихають, і їх майже не потрібно втирати, щоб працювати, крім того, вони не залишають слідів.
Більшість із нас так, і причина в цьому це корисний очищувач, який можна використовувати для очищення багатьох різних речей. Від розлитого масла до двигуна на бетоні до деталей двигуна перед їх складанням, ми використовували його майже для всього.
Композиції для очищення гальм містять від приблизно 5% до приблизно 30% за вагою метилацетату; приблизно від 25% до приблизно 50% вуглеводню за формулою C nH 2n+x, де n дорівнює 5-8 і х дорівнює 0 або 2; і приблизно від 25% до приблизно 55% за вагою ацетону.
Якщо ви очищаєте металеву частину, яку плануєте зварити, використовувати засоби для чищення гальм не рекомендується, оскільки вони можуть утворювати токсичні пари під час зварювання (зокрема, хлоровані версії). Нехлоровані засоби для чищення гальм також безпечніші для очищення пластикових деталей.
Короткочасний вплив вищих рівнів тетрахлоретилену може спричинити накопичення рідини в легенях, подразнення дихальних шляхів, сильна задишка, пітливість, нудота та блювання.
Щоб очистити гальмівні ротори, поки вони ще на транспортному засобі, виконайте такі дії: Крок 1: Послабте гвинти/гайки. Крок 2: Відкрутіть гвинти/гайки та зніміть колеса. крок 3: Ретельно розпиліть засіб для чищення гальм на область гальм – м’яке мило та вода також підійдуть.