Поради на всі випадки Українцям Чому Наруто останній Узумакі?

Чому Наруто останній Узумакі?

З іншого боку, Узумакі

Узумакі

Узумакі (うずまき, буквально «спіраль») є Серіал японської манги жахів написано та проілюстровано Джунджі Іто. З 1998 по 1999 роки глави виходили в щотижневому журналі сейнен манги Shogakukan під назвою Big Comic Spirits і були зібрані в три переплетені томи, опубліковані з серпня 1998 по вересень 1999.

https://en.wikipedia.org › wiki › Узумакі

Ім'я мало історію влади та шанування, але Нинішній майже вимерлий стан клану зробив його ідеальним прикриттям для безпеки Наруто. Клан Узумакі було знищено десятиліття тому, і нечисленні залишки більше не вважалися загрозою.26 липня 2023 р.

немає Узумакі Наруто був одним із трьох останніх членів клану Узумакі, а також пам’ятайте той факт, що Узумакі Карін не знав жодного запечатувального дзюцу, крім дзюцу, яке тримало К’юбі в день народження Наруто.

Наруто отримав прізвище Узумакі замість Намікадзе щоб захистити його від численних ворогів Мінато. Потужне запечатуюче дзюцу клану Узумакі та величезні запаси чакри змушували їх боятися та полювати, тому назва Наруто Узумакі вселяла страх у його ворогів.

Лише нащадки Хагоромо стали Сенджу та Учіха. Сакура – це норма. Хіната вийшла заміж за сім'ю Узумакі так само, як Сакура і сім'я Учіха. Сім'я Наруто і Карін – єдині Узумакі, що залишилися, тому 5.

У якийсь момент після того, як Кушіна Узумакі іммігрував до Конохи, На Узушіогакуре було націлено та знищено, дехто вважав, що село було надто могутнім, щоб дозволити йому продовжувати існування.

Тепер Наруто Узумакі довелося битися з набагато сильнішими персонажами, і, що найгірше, автори вирішили скинути його з п’єдесталу, щоб дати Боруто Узумакі шанс сяяти. Найбільше джерело енергії Наруто, Курама, було вилучено з нього, а пізніше він був запечатаний у зовсім іншому вимірі Кавакі.

Related Post

Що робить циліндр?Що робить циліндр?

Циліндр та поршень – ключові деталі будь-якого двигуна. У замкнутій порожнині циліндро-поршневої групи (ЦПГ) відбувається згоряння паливно-повітряної суміші. Гази, що утворюються при цьому, впливають на поршень – він починає рухатися