Нікель буйвола (офіційна назва — нікель голови індіанця) — п’ятицентова монета США, на одній стороні якої зображено портрет корінного американського індіанця, а на іншій — зображення бізона (бізона). Її розробив скульптор Джеймс Ерл Фрейзер у 1912 році в рамках кампанії монетного двору США з прикрашання американської монети.
Якщо дату видно частково, то монета може коштувати від 50 центів до приблизно 1 долара, – сказав Соррік, – і понад 1 долар, якщо дату видно повністю. Монетний двір 1921 року в монетному дворі або невеликий тираж може коштувати 1500 доларів, якщо на його зворотному боці є літера S, що означає Сан-Франциско.
приблизно 10-20 центів. Нікель буйвола без вказівки дати коштує приблизно 10-20 центів і будь-який торговець монетами купить їх у вас. 1936 буйволовий нікель, без монетного двору.');})();(function(){window.jsl.dh('5VvtZvTrIciIptQPh8O8gAI__39','
Як виявилося, Нікелі Buffalo насправді не виготовляються зі срібла. Здивовано? Ці монети, також відомі як нікелі Indian Head, карбувалися в 1913-1938 роках і складаються із суміші міді та нікелю.
Кажуть, що нікель Буффало був розроблений для вшанувати пам'ять американських індіанців і, отже, був представлений на запропонованому Національному меморіалі американських індіанців.
Одним із найрідкісніших і найцінніших нікелів Буффало є нікель Буффало 8 за 7 1918 року, названий на честь помилки накладення дати. Це просто означає, що Монетний двір поставив дату 1918 року на вже відштампований 1918 рік.