(
по-грецьки) була однією з найважливіших давньогрецьких і римських богинь. Спочатку вона була богинею війни, звідси її обладунки та спис. Вона боролася за справедливі справи і тому розглядається як цивілізаційний вплив, на відміну від Марса.
Мінерва була богиня мудрості, війни, мистецтва, шкіл, справедливості та торгівлі. Вона була етруським аналогом грецької Афіни. Як і Афіна, Мінерва вирвалась з голови свого батька Юпітера (грецького Зевса), який пожер її матір (Метіду), невдало намагаючись перешкодити її народженню.
Мінерва — римська богиня-діва мудрість, медицина, мистецтво, поезія, ремесла, а пізніше в римській історії війна. Вона є однією з Капітолійської тріади, яка разом з Юпітером і Юноною керує римським пантеоном.
Роль Мінерви у «Часі метеликів» — роль вольовий лідер, який кидає виклик режиму Трухільо, надихаючи своїх сестер приєднатися до опору. Її дії поставили її сім’ю під великий ризик, що призвело до стеження за ними та зрештою до вбивства.
В Одіссеї, Мінерва відправився на Ітаку спеціально, щоб дати Телемахові пояснення щодо його поведінки. Вона призначила себе порадником, щоб змусити його налаштуватися, і хоча Телемах спочатку був збентежений щодо її особистості, він розумів, що їхні стосунки пов’язані з тим, що йому говорять, що робити.
Мінерва (грецькою Афіна Паллада) була однією з найважливіших давньогрецьких і римських богинь. Спочатку вона була богинею війни, звідси її обладунки та спис. Вона боролася за справедливі справи і тому розглядається як цивілізаційний вплив, на відміну від Марса.