Чому ми використовуємо метиленовий синій для фарбування клітин щік? Метиленовий синій, будучи основним барвником, зв’язується з негативно зарядженими компонентами клітин, такими як нуклеїнові кислоти (ДНК і РНК).
Використовується метиленовий синій для додання синього кольору клітинам щік. Це дозволяє їх легко побачити під мікроскопом.
Це катіонний барвник, який забарвлює клітини в синій колір оскільки позитивно заряджений барвник притягується до негативно заряджених частинок, таких як поліфосфати, ДНК і РНК. Зразки, зібрані у пацієнтів за допомогою тампона, наносять на предметне скло мікроскопа, а розчин метиленового синього капають на предметне скло.
Метиленовий синій забарвлює ДНК всередині клітин вашої щоки. Це малонебезпечна речовина, але може залишати плями на шкірі та одязі. Внутрішня сторона щоки ніжна, тому ватною паличкою слід обережно потерти поверхню лише один раз, щоб зібрати деякі клітини.
Йод Люголя є одним із найкорисніших універсальних барвників у біологічній лабораторії. Він використовується для рослинних і тваринних тканинних клітин, таких як шкірка цибулі та клітини щік. Йод Люголя розкриває джгутики, війки та ядра, а також забарвлює глікоген у червоно-коричневий колір.
Для більш точного спостереження ядер під мікроскопом на предметне скло додають йод. Метиленовий синій також забарвлює клітини, щоб зробити їх більш видимими під мікроскопом. але, Зокрема, для дослідження ядер використовують лише розчин йоду. Таким чином, варіант Б правильний.