Поради на всі випадки Українцям Чому мені так важко бути мамою?

Чому мені так важко бути мамою?

Бути мамою вимагає стільки часу, енергії, жертв, відданості та терпіння, що дає незначну зовнішню винагороду. Повсякденна рутина, відповідальність і емоційна навантаження іноді можуть висмоктати з вас життя. Бувають моменти чистої радості та блаженства, коли все виглядає добре.

Від депривація сну до фінансового стресу до емоційних американських гірок виховання дітей, багато проблем можуть ускладнити досвід материнства.

Реальність така це цілком нормально час від часу ненавидіти бути мамою. Коли ви вирішили завести дитину, ви відмовилися від великої частини свого життя. Тепер найголовніше – життя дитини. Ви будете їсти останнім, спати останнім і взагалі станете останнім у списку пріоритетів.

Поки батьки подумки готуються до жахливих двійок або таємно бояться думки, що їхня мила дитина стане підлітком, виховання 8-річний це може здатися найважчим віком для батьків, тому що може стати несподіванкою, що між дитячим садком і раннім підлітковим віком все не так гладко.

Розглядаючи більш детально, дослідження виявило послідовну закономірність материнського лиха, що досягає піку, коли діти знаходяться в середня школа. Мами учнів середнього шкільного віку повідомляють про більше стресу, порожнечі, самотності, незадоволеності життям і відсутності самореалізації, і вони дивляться на поведінку своїх дітей середнього шкільного віку менш позитивно, …

Ці висновки можуть здатися дивовижними, якщо у вас ніколи не було 8-річної дитини, але є деякі причини, чому дитина восьмий рік може бути особливо складним з точки зору батьків. Восьмирічні діти можуть бути впертими, грюкаючи дверима та закочуючи очі, намагаючись утвердити свою незалежність та індивідуальність.

Related Post

Чому мої руки засинають, коли я сплю з ними над головою?Чому мої руки засинають, коли я сплю з ними над головою?

Положення під час сну Ви не можете багато чого зробити, щоб контролювати положення свого тіла під час сну. Не усвідомлюючи цього, положення під час сну може чинити тиск на нерви

Що дає чай із календули?Що дає чай із календули?

Стимулює регенерацію. Календула здатна надавати протизапальну та загоювальну дію. Активні речовини, що містяться в рослині, стимулюють вироблення колагену та інших «будівельних» білків, які відповідають за відновлення тканин. Підтримує здоров'я порожнини