Мелорі любила читати книжки, але в жодній із книг, які вона читала в дитинстві, герої не були чорношкірими. Саме це надихнуло Мелорі писати книги. Мелорі хотіла змінити людей, погляди, і спосіб зробити це полягав у тому, щоб включити темношкірих людей у свої книги.
Це була моя 50-та книга, і я хотів безпосередньо звернутись до расизму та його спадщини. Мене також надихнуло справа Стівена Лоуренса. Я був вражений тим, як поводилися з родиною Лоуренс, особливо з боку поліції, і я хотів написати щось про те, як це – коли тебе судять за кольором шкіри.
автор Мелорі Блекман хотів написати книгу про рабство, расу та расизм, і назвав її хрестиками-нуликами, тому що це гра, у якій «як тільки ви зрозуміли її мету та тактику, вона незмінно закінчується нічиєю — безпрограшною ситуацією». я думаю, що це майже підсумовує расизм.
28 Мелорі Блекман народилася в 1962 році. Вона здобула кваліфікацію в галузі комп’ютерних наук і зробила успішну кар’єру в комп’ютері, перш ніж стати письменницею у віці 28. Її перша опублікована книжка «Не така дурна!» (1990), книга оповідань.');})();(function(){window.jsl.dh('437sZoPEFuXz0PEPw4jMyAI__40','
Блекмен був народився 8 лютого 1962 року в Лондоні, Англія. Її батьки розлучилися, коли Блекмену було 13 років. У цей важкий час вона витворювала в голові фантазії і записувала таємні вірші. Блекмен був хорошим учнем, але консультант сказав їй, що вона не може бути вчителем, тому що вона чорна.
природно, Читання відіграє величезну роль у надиханні письменників на бажання й потребу писати власні історії. Історії розпалюють нашу уяву, створюючи нові історії та нові світи для дослідження. Більшість письменників надихалися писати, будучи завзятими та начитаними читачами. Навіть досвідчені письменники шукають натхнення в інших.