Ніщо не може подорожувати швидше ніж 300 000 кілометрів на секунду (186 000 миль на секунду). Лише безмасові частинки, включаючи фотони, з яких складається світло, можуть рухатися з такою швидкістю. Жоден матеріальний об'єкт неможливо розігнати до швидкості світла тому що для цього знадобиться нескінченна кількість енергії.
Світло продовжує йти і йти, поки не наштовхнеться на щось. Тоді він може або відбиватися, або поглинатися. Астрономи виявили деяке світло, яке подорожувало понад 12 мільярдів років, приблизно до віку Всесвіту.
Виходячи з нашого поточного розуміння фізики та меж природного світу, відповідь, на жаль, ні. Відповідно до спеціальної теорії відносності Альберта Ейнштейна, узагальненої відомим рівнянням E=mc2, швидкість світла (c) є чимось на зразок космічної межі швидкості, яку неможливо перевищити.
Це означає, що дійсна система відліку ніколи не може рухатися зі швидкістю світла тому що його простір і час перестали б існувати, що суперечить вимогам до того, щоб він був дійсною системою відліку. (Ви можете заперечити, що самому світлу вдається рухатися зі швидкістю світла без будь-яких проблем.
Загальна теорія відносності підтримує принцип, що жоден об'єкт не може розігнатися до швидкості світла в системі відліку будь-якого співпадаючого спостерігача. Однак він допускає спотворення простору-часу, що дозволяє об’єкту рухатися швидше за світло з точки зору віддаленого спостерігача.
186 000 миль Світло може подорожувати зі швидкістю 300 000 км (186 000 миль) секунду. Це означає, що за одну секунду світло долає відстань, яку ви подолали б, якби облетіли Землю 7,5 разів! Місяць знаходиться на відстані приблизно однієї світлової секунди.