Справа Жене змусили США виробити послідовну політику в питанні нейтралітету. 3 серпня 1793 року кабінет міністрів Вашингтона підписав набір правил щодо політики нейтралітету, і ці правила були офіційно оформлені, коли Конгрес ухвалив законопроект про нейтралітет 4 червня 1794 року.
Жене прибув до Філадельфії 18 травня і вперше зустрівся з держсекретарем Томасом Джефферсоном, про якого він знав, що прихильно ставився до справи Франції. Хоча Джефферсон був профранцузьким настроєм і не погоджувався з політикою нейтралітету Вашингтона, він був засмучений порушенням Жене американських законів.
Едмон-Шарль Жене Незабаром після вибуху революції в 1789 році він був призначений тимчасовим повіреним у справах французької місії в Росії, але його захоплення революцією викликало опір імператриці Катерини II Великої, який у липні 1792 р. вигнав його з Росії.
Вашингтон вагався щодо підтримки Французької Республіки в 1793 році. Революція ставала все більш насильницькою, що викликало необхідність винайти гільйотину, щоб зробити ворогів Республіки більш ефективними страти.. Крім того, Сполучені Штати не були в змозі вести війну з Великою Британією.
Яке політичне значення мала реакція Америки на Французьку революцію, візит Едмона Жене та Джейський договір? Реакції сигналізував про зростаючий політичний розкол в Америці.
Непокора Жене вашингтонській адміністрації досягла апогею в першій половині липня 1793 року, коли, з неприхованою зневагою до заборони федеральним урядом на цю практику, він наказав спорядити британську премію «Маленька Сара» як французький капер у Філадельфії, проігнорував запит Джефферсоном, щоб зберегти корабель у …