Володіючи великою рішучістю, адміністративними здібностями та навичками підбору персоналу, а також талановитим персоналом, Фостер зі своєю ідеєю та бажанням створити гурт із 100 учасників, незабаром організує те, що згодом стане широко відомим як «The Marching 100». Фостер пропрацював рекордні п'ятдесят два роки як група, яка найдовше служила …
1 червня 1946 року Вільям П. Фостер став директором оркестрів Флоридського університету A & M з 16 учасників і створив оркестр, відомий сьогодні як «Маршовий оркестр, який найбільше імітують в Америці». До 1950 року маршовий оркестр зріс до 110 учасників і став широко відомий як «The Marching 100».
Похідний оркестр при Флоридський університет A&M широко відомий як «100 маршів» або просто «100». З моменту свого заснування оркестр отримав 30 інноваційних прийомів, які стали стандартними операційними процедурами для багатьох програм оркестрів середньої школи та університетів.
Вільям Патрік Фостер Вільям Патрік Фостер Творець всесвітньо відомого оркестру FAMU Marching "100".');})();(function(){window.jsl.dh('xJ_rZvzlCZzY5NoPz-SeUQ__44','
Сільськогосподарський і механічний коледж Флориди У 1953 році назва та статус коледжу були змінені законодавчою постановою з Флоридського сільськогосподарського і механічного коледжу на Флоридський сільськогосподарський і механічний університет (FAMU).');})();(функція(){window.jsl.dh('xJ_rZvzlCZzY5NoPz-SeUQ__51','
Протягом першого року «нового» гурту його називали «100 Marching Men of Ohio», подібно до «Marching Men of Michigan»; Альма-матер Трейлкілла. Наступного, 1968 року, гурт став відомий як «110 Marching Men of Ohio»; 110 символізує марш 110 сьогодні.