Міська стіна Нанкіна відноситься до стіни стародавньої столиці міста Нанкін, побудованої на початку
. Розташований на південному березі нижньої течії річки Янцзи, він побудований щоб захистити єдину столицю стародавнього Китаю, яка коли-небудь була побудована на південь від річки Янцзи.
Потім Цінь Ши Хуанді наказав побудувати масивну стіну вздовж північного кордону імперії щоб захистити Китай від його єдиної загрози — воїнів-кочівників з Монголії. Ця стіна простягалася приблизно на 3000 миль через північний Китай, але це була не зовсім та стіна, про яку ми думаємо сьогодні.
Нанкінський договір, (29 серпня 1842 р.) договір, що завершилася перша опіумна війна, перший із нерівноправних договорів між Китаєм та іноземними імперіалістичними державами. Китай виплатив британцям компенсацію, поступився територією Гонконгу та погодився встановити «справедливі та розумні» тарифи.
Розташований у регіоні дельти річки Янцзи, Нанкін займає видатне місце в китайській історії та культурі, будучи столицею різних китайських династій, королівств і республіканських урядів, починаючи з 3-го століття до 1949 року, і, таким чином, довгий час був головним центром культура, освіта, дослідження, політика, …
Будівля Нанкіна (3); Порцелянова вежа. Французький математик Ле Конт описав цю будівлю, також відому як «Храм вдячності», як «найкраще продуману та найблагороднішу споруду всього Сходу», яку спроектував і замовив китайський імператор Юнле. на честь своїх батьків.
Мета була служити бар'єром і захищати північний Китай від нападів ворога. Стіна служила військовою оборонною системою. Для зв'язку є сторожові вежі, армійські фортеці, командні пункти, маякові вежі. Це також допомогло розвинути торговий шлях через Китай.