Поради на всі випадки Українцям Чому болить яєчко влітку?

Чому болить яєчко влітку?

Гідроцеле – стан, коли рідина збирається навколо яєчка. Хоча це може не викликати серйозних проблем, це може призвести до неприємного набряку. Літня мошонка або літній пеніс – Поширений літній стан, який спричиняє почервоніння шкіри навколо мошонки або пеніса, набряк, свербіж і біль.13 січня 2020 р

На закінчення, тепловий стрес негативно впливає на тканини яєчок і сперматогенез. Хронічний тепловий стрес мошонки викликає запалення та призводить до інтерстиціального фіброзу яєчок.

Причини болю в яєчках включають раптова травма, запалення, інфекції, що передаються статевим шляхом, або невідкладна медична допомога. Це може викликати тупий біль, який вражає одне або обидва яєчка або мошонку. Це також може викликати набряк.

Біль у яєчках іноді не потребує лікування і зникає сам по собі. Якщо біль легкий, тупий, яєчко не чутливе на дотик і на дотик нормальне, без набряку, доцільно прийняти безрецептурний знеболюючий засіб на кілька днів, який часто заспокоює його.

Камені в нирках: сильний біль навколо яєчок може бути спричинений каменями в нирках. Ці кристалізовані маси можуть викликати гострий біль у яєчках разом із симптомами, такими як кров у сечі, нудота та часте сечовипускання. Факторами ризику утворення каменів у нирках є ожиріння, зневоднення та дієта з високим вмістом солі та цукру.

Домашній догляд

  1. Забезпечте підтримку мошонці, одягнувши спортивну підтримку.
  2. Прикладіть лід (загорнутий у тканину) до мошонки.
  3. При появі ознак набряку приймайте теплі ванни.
  4. Лежачи, покладіть під мошонку згорнутий рушник.
  5. Спробуйте безрецептурні знеболюючі засоби, такі як ацетамінофен або ібупрофен.

Related Post

Єреван що робитиЄреван що робити

Що потрібно обов'язково зробити у Єревані? Каскад 3 179. Культурні об'єкти та пам'ятки • Музеї мистецтв … Музей стародавніх манускриптів – Матенадаран 1 417. Спеціалізовані музеї. Площа Republic Square. 2756.

Військова телеграмаВійськова телеграма

Як оформити телеграму? Текст телеграми викладається коротко і друкується шрифтом розміром 14 пунктів на лицьовій стороні бланка без перенесення слів і без виправлень. Текст повинен перевищувати, зазвичай, двох машинописних сторінок.