Якщо біль у щелепі виникає зліва, це може бути ознакою серцевого нападу. Однак це супроводжується іншими симптомами, такими як нудота, біль у грудях і відчуття слабкості. Найпоширенішою причиною болю в щелепі праворуч або ліворуч є запалення ясен, абсцеси або зуби, уражені карієсом.
Біль у щелепі: домашні засоби та вправи Прикладіть грілку, щоб розслабити м’язи та зняти біль. М’яка їжа: біль у щелепі часто посилюється під час жування, оскільки це створює додаткове навантаження на щелепу. Уникайте надмірних жувальних рухів, як жувальна гумка.
Поширеною причиною одностороннього болю є: Над або Неправильне навантаження на щелепний суглоб. Наприклад, причиною цього можуть бути зміщення або щілини в зубах. Коли м'язи щелепи напружуються через дисбаланс прикусу, рано чи пізно це стає помітним через біль.
Якими б неприємними не були ці скарги: У більшості випадків біль проходить самостійно через тривалий період часу. Однак відповідна оклюзійна шина може прискорити цей процес, якщо це необхідно.
У випадку одного Запалення щелепи Постраждалі часто страждають від сильного болю, а область щелепи часто набрякає – також можуть виникати абсцеси. Зовні почервоніння часто з'являється на щоці і її відчуває відчувається тепло або гаряче. Постраждалі іноді також помічають пульсацію в щелепі.
Причини та способи лікування болю в щелепі Біль завжди є тривожним сигналом організму, і його необхідно негайно зняти. Кожен, хто страждає від болю в області щелепи, рота або обличчя, часто підозрює, що причиною болю є зуби.