Порошок з сушеної риби є багатий на макроелементи (білки, ліпіди та золу) та необхідні мінерали (кальцій, фосфор, залізо та цинк) завдяки видаленню води та незважаючи на втрату ліпідів.
Сушена риба все більше стає життєво важливим фактором у забезпеченні високоякісними білками, здоровими жирами (включаючи довголанцюгові омега-3 жирні кислоти, такі як ейкозапентаєнова кислота (EPA) і докозагексаєнова кислота (DHA)), а також унікальним джерелом необхідних поживних речовин, таких як йод, цинк, мідь, селен і кальцій.
Вміст TVB-N у свіжій рибі низький порівняно з в’яленою і становить від 32,45 до 34,45 мг/100 г. Пероксидне число, кислотне число та сполучений дієн свіжих рибних продуктів показали кращу якість, ніж сушені рибні продукти..
Потенційні ризики вживання сушеної риби включають мікробіологічне забруднення, токсичні важкі метали та афлатоксини. Рівні ртуті, кадмію та свинцю в рибі були в допустимих межах, але вище в морській рибі порівняно з прісноводною [??].
Сушка, мабуть, один з найдавніших способів обробки риби, традиційно використовується для збереження надлишкової кількості свіжої риби для тривалого зберігання.
Ви знаєте, що вихід дорівнює 23. Отже, це означає, що ви забираєте всю воду, це спосіб зберегти білки, які відкриті на морозному вітрі. Для повного висихання COD потрібно три місяці.