Для цього в міжряддя вносять по 20 г сірчанокислого калію або калімагнезії та суперфосфату. У першій половині липня можна провести листове підживлення кукурудзи, віддавши перевагу добрив з мікроелементами з обов'язковою наявністю азоту. Добре підійде для цієї мети сечовина (50 г добрива розчинити в 10 л води).
У регіонах Степу під кукурудзу рекомендується вносити азоту 45-60, фосфору 45-60, калію 30. У Лісостепу азот – 90, фосфор – 90, калій – 60. На Поліссі рекомендують такі дози мінеральних добрив: азот – 90-120, фосфор – 60-90, калій – 60-90.
Карбамід – найкраще азотне добриво для кукурудзи, оптимальним є і варіант використання аміачної селітри і карбаміду у співвідношенні 1:1. Вносити ці добрива краще за тиждень до сівби, під культивацію.
На початкових етапах зростання це не так критично, але в період цвітіння кукурудзу необхідно удобрювати азотом завжди. Добрива обов'язково вносяться за 10 днів до сівби. фосфор. Цей елемент необхідний забезпечення стимуляції початкового зростання, тому вноситься на ранніх стадіях формування.