Шлунки, печінка і серце гусака засвоюються організмом набагато краще за м'ясо. Але їхня перевага не тільки в цьому: вони здатні стимулювати процес кровотворення, завдяки чому рекомендуються при недокрів'ї. Корисні вони і для шкіри та слизових..
У кулінарії курячі шлунки використовуються як окремо, так і в поєднанні з курячою печінкою та курячим серцем, або, простіше кажучи, потрошками. Класична страва – бульйон або локшина з курячих потрухів. Деякі вважають за краще готувати курячі шлунки повністю, інші розрізають надвоє чи дрібні шматочки.
Курячі шлунки мають багатий склад. Вони містять фолієву кислоту, білок, залізо, вітаміни, мінерали та інші необхідні ферменти людського організму. Курячі шлунки чудово підвищують апетит, покращують стан шкіри, нігтів та волосся.
Як це є Курячі шлунки разом з іншими тельбухами пускають на бульйон або локшину. Їх ріжуть або використовують цілком: варять до м'якості, готують гуляш, азу, рагу, гасять у сметані, томатному або вершковому соусі, запікають, перемелюють у фарш.