Поради на всі випадки Українцям Чи повинен я підтримувати частоту оновлення 144 Гц?

Чи повинен я підтримувати частоту оновлення 144 Гц?

Загалом, монітор із частотою оновлення 144 Гц або вище значно покращує ваш ігровий досвід у змагальних іграх, якщо ваш ЦП/ГП і час відгуку дисплея можуть відповідати частоті оновлення монітора.12 липня 2024 р.

В ідеалі ви хочете, щоб частота кадрів гри відповідала частоті оновлення монітора 1:1 для ідеального досвіду. Наприклад, ваша система повинна видавати 144 кадри в секунду, щоб отримати всі переваги монітора 144 Гц.

Для недосвідченого ока, може здатися, що різниці між 120 Гц і 144 Гц взагалі немає. Однак для досвідчених професіоналів і запеклих геймерів різниця може бути ніч і день. Зрештою, відео на дисплеї з частотою 144 Гц виглядає набагато плавніше та реалістичніше.

Так, є помітна різниця, навіть на робочому столі. У мене основний монітор з частотою 144 Гц, а вторинний — 60 Гц, і навіть використання робочого столу на моніторі з частотою 60 Гц відчуває затримку тепер, коли я звик до 144 Гц. Якщо у вас є апаратне забезпечення, щоб підтримувати частоту 144 Гц, я б сказав, що вибираю монітор із частотою 144 Гц.

Знову ж таки, відповідь: так. Хоча ми уважно розглянули швидкість в іграх, Монітори з частотою 144 Гц мають багато переваг, які стосуються щоденного використання. Завдяки монітору з частотою 144 Гц курсор миші переміщується плавніше, що дозволяє насолоджуватися справді швидким і плавним переглядом і роботою.

І при цьому зміна від 144 до 240 герц не настільки очевидна. Це все ще дуже вражає. У будь-якому випадку це має велике значення, особливо в швидкісній змагальній багатокористувацькій грі. Ігри.

Related Post

Вихлопна труба як зробити тихішеВихлопна труба як зробити тихіше

Як зменшити звук із вихлопної труби? Ось що потрібно зробити в першому випадку: вирізати фрагмент труби, яка з'єднує основний резонатор та глушник; встановити і приварити додатковий резонатор на місце, що

Аніс чим він кориснийАніс чим він корисний

Широке застосування аніс отримав у народній медицині. Його використовують як знеболювальний, дезінфікувальний, жарознижувальний, відхаркувальний або потогінний засіб. Саме аніс сприяє поліпшенню секреторної функції дихальних шляхів, перистальтики кишківника, нормалізації роботи шлунково-кишкового