Діти отримують свою спадщину, якщо партнер, що залишився в живих, одружується повторно або йде в будинок престарілих. Пасинки успадковують так само, як і біологічні діти. Онуки також є частиною цього спадщина отримувати, наприклад, для навчання.
Спадкування від вітчима або плюс-батька можливе лише за заповітом. Діти іншого партнера не успадковують автоматично від плюсового батька. Тому вони не мають зарезервованої спадковості (так званого «резерву»), як у біологічних дітей.
Пасинок зазвичай не успадковує від вітчима. Але вітчим може організувати це. Вітчим може назвати спадкоємцем спадкоємця у своєму заповіті.
Якщо ви одружуєтеся повторно і у вас вже є діти від інших стосунків, ви можете Включіть у свій шлюбний контракт, що ваш чоловік/дружина відмовляється від «законного резерву» на випадок смерті. Цей закон, згідно з яким ви робите обов’язкові угоди у своєму шлюбному контракті щодо спадкового права, називається законом Валкенієрса.
Якщо хтось помре без складеного заповіту, гроші йдуть пережив чоловіка та біологічних дітей. Це означає, що якщо ваш вітчим помер і він не склав заповіту, ви як пасинок не маєте права на спадщину.
У випадку співмешканців це визначає закон якщо є спільні діти, то спадок померлого партнера переходить не до ще живого партнера, а лише до дітей. Якщо у померлого партнера немає дітей, його/її спадок переходить до його/її батьків, братів і сестер.