У чоловіків, однак, соски є реліктами, які пізніше не виконують певної функції і тому залишаються на цій ембріональній попередній стадії. Тому соски чоловіків зазвичай менші, ніж соски жінок.5 квітня 2024 р
Чоловічі соски не мають біологічної потреби. Проте певною мірою вони «функціонують» подібно до жіночих. При дотику або відчутті холоду внутрішні м'язи можуть їх розпрямити.
вона формують передумову для виробництва молока і закінчуються своїми 12-15 молочними протоками (Ductus lactiferi) у соску. Залози вбудовані в жирову тканину і виробляють грудне молоко, викликане підвищенням рівня гормону пролактину під час вагітності.
Деякі Чоловіки мають збільшення залозистої тканини в грудях (гінекомастія). Зазвичай це викликано гормональними порушеннями, такими як зниження вироблення тестостерону або надлишок естрогену. Постраждалі Чоловіки Після цього ви можете відчути напругу в обох сосках.
У чоловіків сосок має середню довжину 25 міліметрів (від 40 до 100 міліметрів у жінок). Звичайно, мова йде про задоволення від власного тіла. Якщо ваші чоловічі соски досить великі, зменшення сосків пропонує рішення.
Сама грудь не має м'язової тканини. Він включає молочну залозу, що виробляє молоко (glandula mammaria) з навколишньою жировою і сполучною тканиною, що постачає нерви і судини, а також шкіру, сосок (лат. mamille) і ареолу (areola).