З газовою запальничкою все навпаки: ось воно блакитність Область полум'я найгарячіша – до 1300 градусів. Жовто-помаранчева зона у верхній частині полум’я, однак, набагато «холодніша» — близько 800 градусів. Простіше кажучи, це тому, що газ горить по-різному. 5 жовтня 2023 р
З іншого боку, безпосередньо над гнітом є темна область. Крім того Кольори Температури також змінюються в межах полум'я: над гнітом лише 600 градусів Цельсія, у зовнішніх областях жовтих полум'я однак до 1400 градусів за Цельсієм.
І це створює температуру від 1200 до 1400 градусів у полум'ї. У такому теплі частинки сажі починають світитися – ось що Жовто-червоний, що ми бачимо.
Загоряється полум'я. Зона 4: 14000 Цельсія – Зовні полум'я, полум'яна бахрома, він найгарячіший, тому що кисню достатньо для повного згоряння. Зона 1: 7000 за Цельсієм – на кінчику ґнота рідкий віск, що втік у гніт, випаровується, але він ще не горить.
У зовнішньому конусі температура близько 1300 °C. Полум'я найгарячіше на вершині внутрішнього конуса. Там температура близько 1500 °C. Якщо піднести магнезіальну паличку до полум’я пальника, гарячі ділянки будуть особливо світитися.
Вони виявили: у середньому температура червоного об’єкта має бути на 0,5 градуса за Цельсієм вищою, ніж синього об’єкта, щоб він сприймався теплим. Отже, якщо два об’єкти мають однакову температуру, синій, швидше за все, буде здаватися теплішим за червоний.