Таким чином, варіаціяентальпія системи під час перетворення дорівнює варіаціївнутрішня енергія до якого додається варіація добутку тиску на об’єм системи.
Внутрішня енергія U макроскопічної системи дорівнює: U = ec + ep, сума двох доданків: мікроскопічна кінетична енергія кожної частинки в системі. Це залежить від теплового перемішування, отже, від температури.
Ентальпія та ентропія є великими змінними, тобто вони пропорційні кількості використаного матеріалу.. Ентальпія та ентропія є функціями стану. Їх значення залежить лише від стану речовини, а не від способу досягнення цього стану.
Визначимо внутрішню енергію U системи як сума всіх кінетичних енергій eci і потенціальних epi (головним чином електричного походження) усіх атомів, що його складають: U = ∑i (eCi + ePi), де i – індекс кожного атома.
L'ентальпія це термодинамічний потенціал, який синтезує в одній функції внутрішню енергію системи (пов’язану з її температурою та кількістю речовини) і граничну роботу (пов’язану з її тиском), необхідну для заповнення її об’єму. Це функція стану, яка є екстенсивною величиною.
Q = (U2 – U1) + W U1 називається внутрішньою енергією системи на початку процедури, а внутрішньою енергією в кульмінаційному моменті процедури є U2.