3-сезонний намет стійкий до дощу та вітру в більш прохолодних умовах навесні, влітку та восени. 4-х сезонний намет використовується взимку в екстремальних погодних умовах, таких як сніг, мороз і сильний вітер.
Нейлоновий намет — найкращий вибір, якщо вага є найважливішим фактором. Нейлон стійкий до цвілі і не стає важким при намоканні. Він чутливий до ультрафіолетового світла. Щоб зробити нейлонову тканину водонепроникною, її з внутрішньої сторони покривають поліуретаном (PU) або силіконом.
Бавовняна тканина намету пропускає перші кілька крапель туману. Це зменшується, коли тканина намочується, і зрештою вона автоматично закривається. Якщо ви хочете запобігти цьому, виберіть водонепроникну тканину для намету або просочіть тканину. Переконайтеся, що під час дощу ніякі предмети або люди не стоять біля стінок полотна намету.
Полотно намету може бути водонепроникним, якщо на ньому знаходиться 1 метр води (уявна), але протікає при тиску води 4 метри.
Хороша підготовка: правильно розставте намет, а потім подивіться, чи не краще піти в інше місце. Не вибирайте мальовничі місця біля води, якщо очікується сильний дощ. Рівень води може швидко підніматися, і річка або струмок часто перебувають у низькій точці. Надійно закріпіть намет навколо відповідними кілками.
Це залежить від віку наметового полотна вашого намету, а також від ступеня водонепроникності. Як намет довше ніж 40 тижнів стояв – залежно від місця та ситуації (ситуацій) – тоді полотно стає слабшим.