годинник з автоматичним заводом +: Годинник з автопідзаводом це, безсумнівно, тип механізму, який найбільше цінують ентузіасти годинників, оскільки він не потребує щоденного налаштування. Тому він більш практичний і надійніший, ніж годинник з ручним заводом. Тому він не потребує значного обслуговування.');})();(function(){window.jsl.dh('GMrsZruyMbSDxc8P_Oy9uQc__35','
Найвідоміший японський рух під назвою Мійота (Громадянин), відомий своєю особливою надійністю та міцністю, а також пропонує відмінне співвідношення ціни та якості. Якщо порівнювати, то японський механізм дешевший за швейцарський, але дуже надійний, дорожчий за китайський, але набагато кращої якості.
Це рекорд, побитий швейцарським виробником годинників Omega: його новий автоматичний годинник Speedmaster Super Racing, проданий за 12 500 євро, показує сертифіковану точність 0/+2 секунди, що означає, що він ніколи не затримується або не просувається більше ніж на дві секунди на день.
Кварцові механізми : абсолютний еталон точності. Коли мова заходить про точність, кварцові механізми володіють перевагою. Вони відомі своєю здатністю рахувати час із надзвичайною точністю, з відхиленнями, які часто становлять лише кілька секунд на місяць. Цей рівень точності не зрівняється з іншими типами рухів.
2824-2 Ймовірно, найвідомішим (і найбільш широко використовуваним) механізмом ETA є 2824-2, механізм із трьома стрілками та датою.