Важливо: при складанні резюме в формі таблиці слід дотримуватися чіткого хронологічного порядку. Порядок може бути або хронологічним (починаючи з останнього професійного досвіду) або у зворотному хронологічному порядку (починаючи з останнього професійного досвіду).
Замовлення в CV зі зразком – так виглядає правильна структура: Особисті дані: ім'я, адреса, адреса електронної пошти та номер телефону. Додатково: короткий профіль. Професійна кар'єра: робота, період, посада, ім'я та місцезнаходження.
У хронологічному CV Порядок етапів життєвого шляху відповідає ходу часу. Все, що сталося найдавніше, знаходиться на вершині. Це також стосується вашої основної придатності до посади – але незалежно від того, КОЛИ були набуті навички.
Хронологічне резюме (або зворотне хронологічне) користується великою популярністю серед претендентів з багаторічним досвідом роботи і користується великою популярністю у рекрутерів. Хронологічне резюме зосереджується на вашому досвіді роботи, починаючи з поточного або наймолодшого, а потім решта – від молодшого до найстаршого .
Наступні пункти складають заголовки для окремих розділів:
- назва ('CV' / 'CV + ім'я')
- Особисті дані (опціонально: фото заявки)
- Досвід роботи.
- Навчання (+ стажування)
- Спеціальні знання.
- Інтереси або хобі.
- Місце, дата і підпис.
Перерахуйте все в у зворотному хронологічному порядку на. Тоді менеджер з персоналу в першу чергу побачить вашу професійну кар'єру та ваші останні успіхи. Будьте лаконічними, використовуючи точки. Цей тип макета резюме дозволяє потенційним роботодавцям швидко переглядати ваше резюме та спочатку швидко фільтрувати важливу інформацію.