Поради на всі випадки Українцям Який грунт в теплиці?

Який грунт в теплиці?

Поверхня теплиці найчастіше звичайна земля саду. Так само, як і для городу, ґрунт повинен бути у відмінному стані, перш ніж ви зможете почати посів і посадку.

Деякі види овочів краще ростуть у теплиці, ніж на вулиці. В основному це стосується Південні овочі, такі як помідори, перець, баклажани, дині та огірки. Фруктові рослини і рослини в горщиках також можна розмістити в теплиці.

Наприклад, ви можете вирощувати такі культури: Помідори, дині, салат Цукрова голова, салат баранина, цибуля, редис, крес-салат і зимовий ендівій. Серпень — ідеальний місяць для збору врожаю салату, редиски, кресс-салаку, помідорів, перцю, баклажанів, динь і огірків. У цьому місяці також можна брати живці з фуксій.

Полив у відкритому грунті: у відкритому грунті давайте якомога менше води. Як тільки ви полили, ви повинні продовжувати поливати. Полив в холодній або теплій теплиці: Найкращий час для поливу теплиці – ранок. Це дає найменший шанс появи цвілі, оскільки волога може висихати протягом дня.

Відповідне місце для теплиці в саду Важливо, щоб рослини в теплиці отримували достатню кількість сонячного світла. Тому розмістіть теплицю сонячне місце і бажано з хребтом у напрямку південь-північ, щоб максимально використати тепло. Уникайте занадто затінених місць у саду за допомогою теплиці.

1. Зв'яжіть і скрутіть. Більшість помідорів, перцю, баклажанів, огірків і перцю потребують додаткової опори під час росту – без підтримки це часто стає заплутаним цілим. Багато квітникарів вирощують рослини вгору.

Related Post

Як повинні правильно стулятися зуби фотоЯк повинні правильно стулятися зуби фото

Як правильно повинні стикатися зуби? Зуби верхнього та нижнього зубних рядів стикаються один з одним у шаховому порядку. Верхній ікло (3) займає позицію рівно посередині між нижніми іклом (3) і

Чому вчить оповідання на гірці?Чому вчить оповідання на гірці?

Чому вчить оповідання "На гірці" Вчить не лінуватися, трудитися, вчить працювати разом, дружно. Вчить тому, що спільна праця завжди приносить радість. Вчить думати, перш ніж робити. Носов Микола Миколайович Якщо