Поверхня теплиці найчастіше звичайна земля саду. Так само, як і для городу, ґрунт повинен бути у відмінному стані, перш ніж ви зможете почати посів і посадку.
Деякі види овочів краще ростуть у теплиці, ніж на вулиці. В основному це стосується Південні овочі, такі як помідори, перець, баклажани, дині та огірки. Фруктові рослини і рослини в горщиках також можна розмістити в теплиці.
Наприклад, ви можете вирощувати такі культури: Помідори, дині, салат Цукрова голова, салат баранина, цибуля, редис, крес-салат і зимовий ендівій. Серпень — ідеальний місяць для збору врожаю салату, редиски, кресс-салаку, помідорів, перцю, баклажанів, динь і огірків. У цьому місяці також можна брати живці з фуксій.
Полив у відкритому грунті: у відкритому грунті давайте якомога менше води. Як тільки ви полили, ви повинні продовжувати поливати. Полив в холодній або теплій теплиці: Найкращий час для поливу теплиці – ранок. Це дає найменший шанс появи цвілі, оскільки волога може висихати протягом дня.
Відповідне місце для теплиці в саду Важливо, щоб рослини в теплиці отримували достатню кількість сонячного світла. Тому розмістіть теплицю сонячне місце і бажано з хребтом у напрямку південь-північ, щоб максимально використати тепло. Уникайте занадто затінених місць у саду за допомогою теплиці.
1. Зв'яжіть і скрутіть. Більшість помідорів, перцю, баклажанів, огірків і перцю потребують додаткової опори під час росту – без підтримки це часто стає заплутаним цілим. Багато квітникарів вирощують рослини вгору.