Трав'яні чаї від болю в горлі: шавлія та ромашка особливо ефективні при проблемах з горлом Трав'яні чаї з шавлією, імбиром, чебрецем або ромашкою. Інгредієнти сприяють розпушенню слизу в горлі, а ефірні олії мають антимікробну дію проти бактерій і вірусів. Таким способом також можна зняти біль у горлі.
Також допомагає при сильному болі в горлі при ковтанні. полоскати горло солоною водою. Ви також повинні багато пити, наприклад протизапальний чай з шавлії або імбирну воду. Щоб зняти біль, можна посмоктати мед або випити теплий чай з медом. Також в аптеці є льодяники або трав’яні таблетки для розсмоктування.
Найкраще підійдуть перевірені домашні засоби, такі як гарячі компреси або молоко з медом. Теплі трав'яні чаї (наприклад, чай з шавлії) мають протизапальну та стимулюючу кровообіг дію і тому вони корисніші за крижані напої, навіть якщо вони сприймаються як приємні через їх знеболювальний ефект.
Індивідуальні пожертви від Ібупрофен (400 мг), парацетамол (1000 мг) або ацетилсаліцилова кислота (1000 мг) зняти біль у горлі на кілька годин. У порівняльних дослідженнях нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) ацетилсаліцилова кислота та ібупрофен виявилися більш ефективними, ніж парацетамол.
Пийте багато: по можливості не менше двох літрів на день – в ідеалі Вода або несолодкий чай. При запаленні слизової оболонки горла заспокійливу дію може мати, наприклад, чай з шавлією. Тепло завжди було ефективним при ангіні.
Полоскати горло солоною водою: сіль вбиває бактерії, присутні в горлі, знімає сухість і подразнення.