Поради на всі випадки Українцям Які страхові поліси вам більше не потрібні, коли ви старієте?

Які страхові поліси вам більше не потрібні, коли ви старієте?

Є договори, без яких пенсіонери можуть обійтися: напр Страхування на випадок професійної працездатності. Але термінове страхування життя зазвичай вже не потрібне, оскільки кредит на житло погашено, а діти вже давно можуть стати на ноги.

Страхування для людей похилого віку Пенсіонерам потрібна ця страховка. Страхування відповідальності є обов’язковим для кожного. Якщо ви їдете у відпустку за межі Німеччини, вам потрібна міжнародна медична страховка. Страхування домовласників є важливою для власників нерухомості.

Які страховки? непотрібні?

  • Страхування навчання.
  • Страхування окулярів, мобільного телефону, пристрою.
  • Розширена гарантія.
  • Страхування пасажирів від нещасних випадків.
  • Щоденне страхування лікарняних.
  • Страхування кредиту (страхування залишкової заборгованості)
  • Страхування багажу.
  • Страхування на поховання.

У кожного справді має бути два страхових поліси: страхування здоров'я та відповідальності. Залежно від вашої життєвої ситуації існують також деякі інші страхові поліси, які можуть мати сенс. Багато інших є незамінними.

Керівний принцип такий: "Коли ви виходите на пенсію, ви матимете медичне страхування та страхування медсестер, як і протягом попереднього трудового життя." За винятком лікарняних, ви продовжуватимете отримувати звичайні виплати. Навіть будучи пенсіонером, ви сплачуєте внески до своєї компанії медичного страхування. Державне медичне страхування – це спільнота солідарності.

Ні, обов’язкове страхування від нещасних випадків закінчується, коли ви виходите на пенсію. Однак це стосується лише нещасних випадків під час роботи та в дорозі. Для того, щоб забезпечити захист від наслідків нещасного випадку навіть на пенсії, для пенсіонерів має сенс приватне страхування від нещасних випадків.

Related Post

Як можна замінити слово гордийЯк можна замінити слово гордий

Чим замінити слово пишаюся? Словник синонімів Пишатися, величатися, підноситись, заноситися, зазнавати, хизуватися, надмуватися, чванитися, бути гордим; запишатися, подумати про себе, замислитися (думати, думати, мати високу думку) про себе, підняти (підняти,