Є договори, без яких пенсіонери можуть обійтися: напр Страхування на випадок професійної працездатності. Але термінове страхування життя зазвичай вже не потрібне, оскільки кредит на житло погашено, а діти вже давно можуть стати на ноги.
Страхування для людей похилого віку Пенсіонерам потрібна ця страховка. Страхування відповідальності є обов’язковим для кожного. Якщо ви їдете у відпустку за межі Німеччини, вам потрібна міжнародна медична страховка. Страхування домовласників є важливою для власників нерухомості.
Які страховки? непотрібні?
- Страхування навчання.
- Страхування окулярів, мобільного телефону, пристрою.
- Розширена гарантія.
- Страхування пасажирів від нещасних випадків.
- Щоденне страхування лікарняних.
- Страхування кредиту (страхування залишкової заборгованості)
- Страхування багажу.
- Страхування на поховання.
У кожного справді має бути два страхових поліси: страхування здоров'я та відповідальності. Залежно від вашої життєвої ситуації існують також деякі інші страхові поліси, які можуть мати сенс. Багато інших є незамінними.
Керівний принцип такий: "Коли ви виходите на пенсію, ви матимете медичне страхування та страхування медсестер, як і протягом попереднього трудового життя." За винятком лікарняних, ви продовжуватимете отримувати звичайні виплати. Навіть будучи пенсіонером, ви сплачуєте внески до своєї компанії медичного страхування. Державне медичне страхування – це спільнота солідарності.
Ні, обов’язкове страхування від нещасних випадків закінчується, коли ви виходите на пенсію. Однак це стосується лише нещасних випадків під час роботи та в дорозі. Для того, щоб забезпечити захист від наслідків нещасного випадку навіть на пенсії, для пенсіонерів має сенс приватне страхування від нещасних випадків.