Причинові речення утворюють підтип прислівникових речень. У німецькій мові часті сполучники тому що, там і особливо. Це сполучники підрядності (підрядності), за допомогою яких утворюються причинові підрядні речення.
Причинові сполучники дати причину: parce que (тому що), car (тому що), puisque (оскільки так); comme (там), étant donné que (враховуючи той факт, що), c'est que… (це тому, що…). Ви також можете пояснити причину за допомогою прислівника en effet (а саме насправді).
Причинне речення є підрядним реченням і вказує на причину або причину. Причинові речення наводять із (підрядними) сполучниками «тому що» і «там» a. Немає граматичної різниці між «тому що» і «da», але коли NS передує HS, зазвичай використовується «da», інакше «тому що».
Місцеве речення — це підрядне речення, яке надає інформацію про місце або напрямок події. Вони вводяться не сполучниками, а місцевими прислівниками де, звідки, звідки.
«Якщо» і «як» це сполучники, які вводять тимчасове речення.
Причинові речення утворюють підтип прислівникових речень. У німецькій мові є поширені сполучники тому що, там і особливо. Це сполучники підрядності (підрядності), за допомогою яких утворюються причинові підрядні речення.