Симптоми дефіциту магнію включають: втрата апетиту, нудота, блювота, випадання волосся, запор, втомлюваність і слабкість лічильний. У більш важких випадках; Можуть виникнути м’язові судоми, серцеві аритмії, оніміння, відсутність концентрації, сплутаність свідомості та фіброміалгія.
Включіть у свій раціон продукти, багаті магніємДопомагає усунути дефіцит магнію. Ці продукти включають зелені листові овочі (шпинат, капуста), горіхи (мигдаль, волоські горіхи), насіння (насіння гарбуза, соняшнику), цільні зерна, рибу та темний шоколад.
Зернові культури, пшениця, овес, ячмінь, кіноа щоденна доза магнію Забезпечує 17-18% потреби. Зелень є основним компонентом хлорофілу, який надає рослинам зелений колір. магній Його також багато в шпинаті, брокколі, руколі, мангольді та капусті. щоденна доза магнію Забезпечує 30-40% потреби.
Найпростіший спосіб дізнатися свій рівень магнію це аналіз крові. Аналіз крові на вміст магнію схожий на будь-який інший аналіз крові. Медсестра або медичний працівник бере зразок крові з вени на руці або руці. За результатами аналізу крові можна визначити, низький рівень магнію чи ні.
Магнію гліцинат Це форма магнію, зв'язана з амінокислотою гліцином. Що відрізняє гліцинат магнію від інших форм, так це те, що він має кращу біодоступність, ніж інші види магнію, і має розслаблюючу дію на мозок, м’язи та серце.