Часте сечовипускання само по собі не є небезпечним, але це може бути симптомом основної проблеми зі здоров’ям, яка може потребувати медичного лікування. Якщо ви страждаєте від частого сечовипускання, важливо звернутися до лікаря, щоб визначити причину цього симптому.
при деяких хронічних захворюваннях нирок ; після прийому сечогінних препаратів (що викликають сечовипускання); коли споживання напоїв дуже велике, наприклад, у випадках потоманії (непереборна потреба постійно пити); у інтенсивних споживачів чаю, кави та алкоголю (діуретичний ефект).
Ми говоримо про цей симптом, коли кількість сечі дорівнює або перевищує 3 літри на добу. І це може бути пов’язано або з прийомом сечогінних препаратів (які викликають бажання мочитися), або з неконтрольованим діабетом. Але якщо проблема полягає в частих позивах до сечовипускання, ми будемо говорити про полакіурію.
Змініть свої звички, щоб мочитися рідше Якщо ви встаєте більше одного разу протягом ночі, зменшіть споживання води (напоїв, супів) увечері, під час вечері та після. Зменшіть споживання чаю, кави та алкоголю, які є сечогінними засобами та водночас подразниками сечового міхура, що сприяють полакіурії.
Гіперактивний сечовий міхур (або гіперактивний сечовий міхур) є поширеною проблемою, спричиненою мимовільними скороченнями м’язів сечового міхура, які викликають заздрість раптовий і інтенсивниймочитися, навіть якщо сечовий міхур не наповнений.