Окремі ЗМІ, такі як смартфон, засоби масової інформації, такі як преса чи телебачення, а також соціальні мережі, такі як Facebook або YouTube. Цю повсюдність і зростаючу важливість медіа-комунікації для способу життя називають «медіатизацією».
Залежно від медіатерміну розрізняють окремі носії, наприклад: Друковані ЗМІ (газети та журнали), радіомовлення (радіо та телебачення) або онлайн-ЗМІ (наприклад, b. блоги або веб-відео) в центрі.
Медіаспоживач складає власну програму з медіа-міксу. Три основні типи медіа: Друковані ЗМІ, радіомовлення та електронні ЗМІ. Друковані засоби масової інформації включають: щоденні газети, щотижневі газети, рекламні газети, аркуші з пропозиціями, таблоїди та журнали.
У науці про комунікацію індивідуальне спілкування (також індивідуальне або інтерактивне спілкування) називають єдиним Форма спілкування, за якої індивіди спілкуються один з одним.
ЗМІ включають Друковані ЗМІ, такі як газети, журнали, книги; звукові та аудіовізуальні носії, такі як радіо, компакт-диски, фільми, телебачення, DVD-диски; та Інтернет.
У той час як від медіаконтент, що транспортується на окремому носії, спрямований саме на конкретного одержувача або користувача (наприклад, книги, носії даних або телефони). ЗМІ до невизначеної кількості від Одержувачі (графічні носії, друковані ЗМІ, радіо, звукозаписи), а також Інтернет і …