Особливою популярністю сьогодні користується торгова марка порцеляни Century porcelain. Понад усе є Мейсенська порцеляна, найстаріший бренд порцеляни в Європі. Але також
і Herend – дуже популярні бренди.
Класика: порцеляновий завод Мейсен Вироби Мейсенської порцелянової мануфактури особливо відомі та цінні. Традиційна німецька компанія є найстарішим виробником порцеляни в Європі.
Дорога чашка: китайський підприємець і колекціонер Лю Іцянь з «Куряча чаша» з династії Мін. Кубок він купив на аукціоні за 36 мільйонів доларів. Від таксиста до мільярдера: китаєць Лю Іцянь досяг того, про що багато хто мріє.
Зміст
- Мейсенська порцелянова мануфактура.
- Розенталь Китай.
- Китай – Томас у Розенталі.
- Берлінська королівська порцелянова мануфактура.
- Китай від Кахли.
- Villeroy & Boch.
- Ritzenhoff & Breker.
- Фюрстенберзька порцелянова мануфактура.
Ваза Pinner з династії Цін , виріб китайської порцеляни 18-го століття, є рекордсменом найдорожчого антикваріату, коли-небудь проданого. Ця ваза, прикрашена складним квітковим орнаментом і яскравими кольорами, була знайдена в скромному будинку в Піннері, Лондон. У 2010 році на аукціоні він був проданий за неймовірні 80,2 мільйона доларів.
Порцеляна в ідеальному стані, без тріщин, сколів та слідів потертості, є більш цінним.Автентичність порцеляни, особливо антикварних або обмежених виробів, також відіграє важливу роль. Часто можна дізнатися, автентичний це виріб чи ні, подивившись на клеймо бренду.