Окрім літературної критики, сьогодні з’явилися численні інші форми критики, такі як театральна критика, мистецтвознавство, архітектурна критика, музична критика, кінокритика, гастрономічна критика та ігрова критика.
The конструктивна критика має на меті внести позитивні зміни та пропонує рішення для покращення, тоді як нищівна критика переважно образливі, негативні та демотивуючі.
Відповідно негативна критика Оцінки, які свідомо підібрані як принизливі. Але й тут слід розрізняти негативну критику з добрих намірів і звичайні образи. Якщо коментарі здаються пасивно-агресивними, то це погана критика.
10 порад, як відповідати на конструктивну критику правильно реагувати
- Слухайте уважно і дозвольте іншій людині людина виправдання. …
- Не реагуйте відразу. …
- Пам’ятайте, що конструктивна критика, по суті, має позитивну користь.
- Прийміть критику. …
- Питання. …
- Не сприймайте критику особисто.
особистий. Деструктивний критика зазвичай спрямований безпосередньо на одну особу. Мета полягає не в тому, щоб критикувати поведінку чи уникнути помилок у майбутньому, а радше в тому, щоб засадничо атакувати одержувача особисто та зробити його поганим. боляче.
Окрім літературної критики, донині існує безліч інших форм літератури критика виникли такі як театральна критика, мистецтвознавча критика, критика архітектури, музична критика, кінокритика, гастрономічна критика та критика ігор.