Люди, які мало спілкуються змушені шукати роботу, оскільки вони отримують більше користі від контакту з людьми в інших мережах, ніж від своєї власної мережі, до якої вони належать. Шольц (2003) називає цих людей «псевдопереможцями» глобалізації.
Багато країн Азії, особливо Китай та Індія, вважаються переможцями глобалізації. Завдяки експортній орієнтації та залученню прямих іноземних інвестицій вони змогли сильно розвинути економіку та вирвати багатьох людей із бідності.
Глобалізація дозволяє бути успішними як виробникам недорогих товарів, так і дуже якісних товарів. Це робить світові споживачі (як ми) великим переможцям! Усі виграють від дешевшої продукції, оскільки виробництво перенесено в країни з низьким рівнем оплати праці.
Китай продовжує виступати за глобалізацію, яка принесла країні зростання та процвітання. Навіть якщо Китай відкрито не претендує на роль лідера, він йде в країну завдяки своїм економічним розмірам і важливості центральну роль у глобалізації.
Загальноприйнято вважати, що за останні два десятиліття від глобалізації найбільше виграли дві групи: супербагаті і середній клас країн, що розвиваються.