«Все навиворіт 2» розігрується в голові 13-річної Райлі, яка щойно досягла статевого дозрівання, і показує, як Сумнів, заздрість, збентеження і туга (він же поганий настрій) зміна самооцінки підлітка. 28 червня 2024 р
Радість, горе, гнів, страх і огида, які протягом тривалого часу контролювали командний центр, не знають, що відчувати, коли раптово спливають сумніви. І не вона одна: є збентеження, заздрість і туга.
Почуття знаходяться у вашому мозку, центрі емоційного контролю Радість, гнів, страх, огида і горе в сум'ятті. Щоб знову зробити Райлі щасливою дівчиною, Джой вирушає на небезпечну місію в підсвідомість Райлі. Завдяки розуму, сміливості та кмітливості їй вдається повернути все на свої місця.
Навиворіт (2015) у смішний спосіб показує, що відбувається, коли емоції змінюються таким чином Радість, печаль, гнів, страх і огида перевертатися в мозку.
Йшлося про типові основні емоції, як Радість, смуток, страх, гнів і огида. «Гіпотеза була підтверджена: у мозку відправника та в мозку одержувача є ділянки мозку, які однаково кодують емоційну інформацію. «
Мабуть, це дуже важливо для ефекту класичного фільму Pixar «Все навиворіт»: компіляція емоцій Радість, горе, гнів, страх і огида настільки зрозумілий, що ви навіть не можете уявити, що інші сузір’я коли-небудь обговорювалися.