Поради на всі випадки Українцям Яка температура для міцної пайки?

Яка температура для міцної пайки?

Міцна пайка Наприклад, для a припій

припій

Пайка – це a операція складання, яка одержується шляхом плавлення присадочного металу (наприклад, на основі срібла або олова) без плавлення основного металу. Тому температура плавлення присадного металу повинна бути нижчою, ніж температура основного металу.

https://fr.airliquide.com › рішення › промислове зварювання › що…

на сплаві срібло-мідь температури плавлення, використовувані для складання деталей, є середніми між 600°C і 900°C. Латунні або мідні припої отримують при температурі плавлення від 700°C до 1180°C.

так збірка збірних мідних газових труб повинна проводитися міцним припоєм. Температура плавлення цього наповнювача перевищує 450°C, що гарантує кращу вогнестійкість збірки.

М’яка пайка – інструкція із застосування Ви повинні досягти ідеальної температури 450°С, хоча іноді вона не перевищує 270°С, чого достатньо для досягнення температури плавлення олова 231,9 °С.

Для міцної пайки потрібна робоча температура вище 450°C. Щоб досягти цієї температури, ми використовуємо пальник для пайки, пальник для пайки або пальник для автогенного зварювання. Міцна пайка дозволяє створювати набагато більш стійкі паяні з'єднання.

Пайка охоплює діапазон температур 900°F до 2200°F (470°C до 1190°C) . Пайка відрізняється від зварювання тим, що вона не плавить основні метали, тому температура пайки нижча за температуру плавлення основних металів. З тієї ж причини пайка є кращим вибором для з’єднання різнорідних металів.

Кисневий пальник забезпечує міцну пайку а також автогенне зварювання чорних металів.Почніть з очищення деталей, які потрібно спаяти, наждачним папером середньої зернистості. Нанесіть паяльну пасту (флюс) на деталі, що паяються.

Related Post

Що розуміють під оптимальним використанням природи?Що розуміють під оптимальним використанням природи?

Раціональне природокористування використання природних ресурсів в обсягах та способами, які забезпечують стійкий економічний розвиток, гармонізацію взаємодії суспільства та природного середовища, раціоналізацію використання природно-ресурсного потенціалу, економічні механізми екологобезпечного … прикладом раціонального