Міцна пайка Наприклад, для a
на сплаві срібло-мідь температури плавлення, використовувані для складання деталей, є середніми між 600°C і 900°C. Латунні або мідні припої отримують при температурі плавлення від 700°C до 1180°C.
так збірка збірних мідних газових труб повинна проводитися міцним припоєм. Температура плавлення цього наповнювача перевищує 450°C, що гарантує кращу вогнестійкість збірки.
М’яка пайка – інструкція із застосування Ви повинні досягти ідеальної температури 450°С, хоча іноді вона не перевищує 270°С, чого достатньо для досягнення температури плавлення олова 231,9 °С.
Для міцної пайки потрібна робоча температура вище 450°C. Щоб досягти цієї температури, ми використовуємо пальник для пайки, пальник для пайки або пальник для автогенного зварювання. Міцна пайка дозволяє створювати набагато більш стійкі паяні з'єднання.
Пайка охоплює діапазон температур 900°F до 2200°F (470°C до 1190°C) . Пайка відрізняється від зварювання тим, що вона не плавить основні метали, тому температура пайки нижча за температуру плавлення основних металів. З тієї ж причини пайка є кращим вибором для з’єднання різнорідних металів.
Кисневий пальник забезпечує міцну пайку а також автогенне зварювання чорних металів.Почніть з очищення деталей, які потрібно спаяти, наждачним папером середньої зернистості. Нанесіть паяльну пасту (флюс) на деталі, що паяються.