Гормональне кільце або контрацептивне кільце Принцип дії такий самий, як і таблетки, але кільце не приймається перорально, тому ефективність препарату не втрачається через блювоту чи діарею. Побічні ефекти такі ж, як і у таблеток.
Контрацептивне кільце запобігає вагітності так само надійно, як і таблетки (індекс Перла 1). Це показали тести з 2300 жінками. Плюс: кільце використовує менше гормонів, ніж його конкуренти, оскільки активний інгредієнт потрапляє в кров безпосередньо через слизові оболонки.
У Тримісячна ін'єкція побічні ефекти виникають частіше. Проблема: препарат уже в організмі, і його неможливо припинити негайно. Це одна з причин, чому тримісячна ін’єкція рекомендована лише жінкам, які не переносять або не можуть впоратися з іншими засобами контрацепції.
Окрім головного болю, перепадів настрою та прищів, протизаплідне кільце може викликати місцеві побічні ефекти, такі як посилення виділень або інфекції. Гормони в контрацептивному кільці знаходяться в менших дозах, тому побічні ефекти менш ймовірні, ніж при інших гормональних комбінованих препаратах..
Міні-таблетки зазвичай мають менше побічних ефектів, ніж комбіновані таблетки. Вони також підходять для жінок, які не повинні використовувати естрогенну контрацепцію через певні попередні захворювання. Жінки, які годують грудьми і хочуть використовувати гормональну контрацепцію, також можуть приймати міні-пілі.
Протизаплідні таблетки та вагінальні кільця по суті діють однаково і приблизно однаково ефективні . Примітка. Деякі протизаплідні таблетки діють дещо по-іншому, оскільки містять лише прогестаген. Вони підходять для людей, які не повинні або не хочуть приймати естроген.