Імовірність шляху отримується множенням ймовірностей розгалужень уздовж шляху (Правило продукту). Імовірність події виходить додаванням ймовірностей усіх шляхів, що ведуть до події (Правило суми).
Якщо дві події не є взаємовиключними (тобто ми запускаємо їх окремо), ми застосовуємо правило продукту. Є n1 · n2 способів виконати всю процедуру. Якщо дві події є взаємовиключними, тобто вони не можуть відбутися одночасно, ми повинні застосувати правило суми .
Правило шляху (правило суми) Ви завжди використовуєте правило шляху, коли коли ймовірності пов’язані зі словом АБО.
Правило шляху та правило суми – математика Ми спочатку моделюємо ситуацію за допомогою деревоподібної діаграми. Там ми можемо використовувати правило шляху для визначення ймовірності шляхів. Використовуючи правило суми, ми отримуємо ймовірність подій, які складаються з кількох шляхів.
Правило другого шляху (Правило суми): У багатоетапному випадковому експерименті ймовірність (складеної) події дорівнює сумі ймовірностей усіх шляхів, що ведуть до її пов’язаних результатів.
Використовуйте правило суми у ситуаціях, коли потрібно виконати завдання зі списку незалежних завдань . Обчислити кількість способів вибору задачі можна додаванням ( n + m n+m n+m).