Розпізнати, якщо a вимикач однополюсний Або біполярний, потрібно подивитися електропроводку. Якщо тільки фаза (L) схід підключений доперемикач, це a однополюсний вимикач. Якщо фаза і нейтраль (L і N) є підключений доперемикач, це може бути a біполярний перемикач.
На відміну від однополюсного автоматичного вимикача, який контролює лише струм, що проходить через фазний провід, присутній на розглянутому автоматичному вимикачі, двополюсний автоматичний вимикач контролює струм двох провідників одночасно, фази і нейтралі.
THE однополюсний тумблер Розриває фазу ланцюга, коли в будинку вимикається все світло. THE біполярний перемикач дистанційного керування тим часом є більш безпечним. Він відключає фазу та нейтраль ланцюга для ізоляції освітлювальних елементів. останню модель зазвичай рекомендують електрики.
Полюс перемикача означає кількість окремих ланцюгів, якими перемикач може керувати. Однополюсні перемикачі керують одним ланцюгом, тоді як двополюсний вимикач може керувати двома ланцюгами . Таким чином, двополюсний вимикач подібний до двох однополюсних вимикачів, керованих одним і тим же вимикачем.
Основною перевагою біполярного вимикача є для забезпечення підвищеної безпеки, впливаючи на 2 провідники. Таким чином, він забезпечує повне різання та ізоляцію.
Однополюсний вимикач має вхід і вихід , він має два стани: «увімкнено» або «вимкнено». Вони можуть бути з’єднані нормально відкритими або нормально закритими і можуть бути фіксованими або миттєвими. Існує два типи однополюсних вимикачів, а саме «однополюсний, одноконтактний» і «однополюсний двоконтактний».