Вибір приманки для щуки
а джеркбейти – це універсальні засоби під час лову щуки. Ви можете використовувати їх практично скрізь. З іншого боку, блешні в основному використовуються на мілководді, таких як канави, невеликі канали та канали, міські ставки. Шади відомі своєю придатністю для більш глибокої води.
Приманка блешні також добре вийшли з дослідження. Близько 20 відсотків рибалок вважають блешню найкращою наживкою для щуки. Ми це розуміємо, тому що спінінгісти щосезону дають дуже гарний улов щуки. Перевагою є те, що вони також можуть дуже добре використовуватися на мілководді.
Щука хапає приманку до 20-30 сантиметрів. Для більшості хижих риб досить великих приманок від 8 до 12 см. Ложки (зліва) і блешні ідеально підходять для лову щуки і окуня на мілководді (польдер). Особливо з каламутною водою!
Ловля щуки на штучну приманку Більшість рибалок ловлять щуку на штучну приманку. Приманка закидається вудлищем і повільно витягується. Виймання приманки змушує приманку рухатися та імітувати рибу. Рух приманки полягає не тільки в русі вперед.
Доросла щука любить окуня і присоски від 4 до 15 дюймів. Хорошим вибором є приманки, що імітують ці види. Щука часто підстерігає здобич знизу, а значить джеркбейт, що імітує поранену або вмираючу рибу, також може бути хорошим вибором.
Щука водиться майже у всіх водоймах, навіть у польдерних канавах іноді зустрічаються великі щуки. Але не всі місця у воді однаково гарні для риболовлі. Найчастіше щуку можна зустріти в місцях, де вона може укритися, наприклад під гілками, що звисають, під мостами..