Поради на всі випадки Українцям Як знайти вершину з факторизованої форми?

Як знайти вершину з факторизованої форми?

з факторизована форма до форми вершини. Для цього ви визначаєте координати вершини пов’язаної параболи: координата x є середнім двох нульових точок, координата y є значенням функції в цій точці.

Цей зв’язок між вершиною та нулями допомагає перетворити розкладену на множники форму у вершинну форму ² f ( x ) = a · ( x – d ) ² + e конвертувати.

Ви можете отримати вершину з фігури вершини f(x) = a(x-d)²+e читається: S (d | e). Ви також можете знайти вершину за допомогою квадратичного доповнення, біноміальних формул або першої похідної.

Найпростіше знайти вершину в розкладеній формі , знайдіть вісь симетрії, вставте її як x і розв’яжіть для y . Вісь симетрії можна обчислити за такою формулою: x=r+s2. => r і s є нулями. => x — вісь симетрії, тобто ч. компонент x у вершині.

Загальна форма в форма вершини конвертувати

  1. Квадратична функція знаходиться в загальна форма f(x)=a⋅x2+b⋅x+c дано.
  2. Зчитування параметрів a, b і c.
  3. Обчисліть w=−b2a.
  4. Обчисліть s=c−b24a.
  5. форма вершини запишіть: f(x)=a⋅(x−w)2+s.

y = a * x – b² + c Особливістю цієї форми є те, що ви можете прочитати вершину безпосередньо: b означає значення x, а c означає значення y вершини. Значення a вказує на те, чи відкрита парабола позитивно-позитивно вгору чи негативно-негативно вниз, розтягнута вона чи стиснута.

Related Post

Ігор Корнелюк коли померІгор Корнелюк коли помер

Якого року помер Ігор Корнелюк? Корнелюк, Ігор Володимирович Ігор Володимирович Корнелюк Місце народження Запоріжжя, Українська РСР, СРСР дата смерті 17 червня 2014 (37 років) Місце смерті Луганськ, Україна Країна СРСР

Як швидше повернути нюх та смак після застудиЯк швидше повернути нюх та смак після застуди

Як повернути смак та запах під час застуди? Наприклад, лимон, троянда, евкаліпт, кориця. Нанесіть олії на ватяні кульки або блоттери з паперу, піднесіть до носа і вдихайте кожен аромат по

Що наголошується пунктирною лінією?Що наголошується пунктирною лінією?

Доповнення підкреслюється пунктирною лінією і є об'єктом присудка, наприклад, у реченні: "надіслати посилку". Також додаток може бути представлений у різних відмінках. А от обставина виражає ознаку самої дії. Відповідь чи