Закрийте всі вікна та двері. Не ховайте запасні ключі надворі. Не залишайте допоміжні засоби для лазіння, такі як драбини або садові стільці, валятися навколо. Такі цінні речі, як ювелірні вироби, цінні папери або готівка, слід зберігати в сейфі принаймні під час вашої відсутності.
8 порад, про грабіжників ефективно стримувати:
- Стримуйте грабіжників через розумні камери спостереження.
- Освітіть темні кути рухомим світлом.
- Створіть систему сигналізації.
- Імітація присутності.
- Закріпіть двері та вікна.
- Використовуйте гофровані зубці.
- Зробіть свій сад захищеним від злому.
- Зробіть так, щоб сад виглядав як живий.
Стримуйте грабіжників: Коротко про найважливіші речі Камера, датчики руху та сигналізація дуже підходять, якщо ви хочете відлякати грабіжників. Використовуйте так звані підказки шахраїв у своїх інтересах. Якщо ви їдете у відпустку і залишаєте свій будинок сам, не варто закривати віконниці.
Мабуть, найбільшим стримуючим фактором для грабіжників є сигналізація – якщо це також чітко видно, ви можете бути впевнені, що злочинець шукає майно, до якого легше отримати доступ. Якщо вибрати систему сигналізації, то в основному є зовнішній і внутрішній моніторинг.
Щоб ваш будинок був протизламним, Вхідні двері повинні бути не тільки завжди зачинені на замок, але й закріплені ригельними замками або запірними циліндрами. Для вікон доступні ручки, що замикаються, віконні решітки або сувальдні замки.
Це приваблює грабіжників: цінні ювелірні вироби, колекції рідкісних монет, готівка, ощадні книжки та золото. Ви ніколи не повинні залишати свої цінні речі валятися вдома та відкрити для сторонніх людей. Все, що вам рідко потрібно або використовується, найкраще зберігати в сейфі.