Для ліній, що рухаються прямолінійно, було доведено, що a Плетена парасолька з високим покриттям і оптимальним кутом обплетення представляє найкраще рішення. З іншого боку, якщо це торсіонний трос, то оптимальною є складена парасолька, яка лежить на слизькому матеріалі.
Найкращим бар’єром проти електромагнітних полів у кабелях є екранування. Він складається з обплетення високопровідних проводів, які обплетені навколо жил усередині, як обплетення, або з металізованої фольги, яка обертається навколо жил, іноді обох одночасно.
Найбільш поширеним є Використовується як фольга, так і тасьма . У багатопровідних кабелях окремі пари іноді екранують фольгою, щоб забезпечити захист від перехресних перешкод між парами, тоді як весь кабель екранується фольгою, обплетенням або тим і іншим. Кабелі також використовують два шари фольги або обплетення.
НІ Алюміній не підходить для екранування, тому що: алюміній екранує лише електричне поле (але не дуже добре), але НЕ магнітне поле, яке створюється струмом!
Екранування захищає ваші системи від електромагнітних перешкод і перешкод, а також навколишнє середовище від вихідних перешкод. Це забезпечує передачу та обробку сигналу без перешкод, а також оптимізує електромагнітну сумісність (EMC).
Існує два основних способи екранування кабелів. Кабелі будуть або загорнуті в тонку алюмінієву фольгу з поліефірною підкладкою або оточені мідною сіткою . Різновидом обплетення є обмотування спіралі дроту навколо провідника, що називається «спіральним» екраном.