Ознаки метеочутливості включають: Головні болі, запаморочення, втома, проблеми з кровообігом або порушення сну, які виникають під час або незабаром після зміни погоди. У більш важких випадках ви можете навіть відчувати напади мігрені або біль у кістках, суглобах і рубцях.
«Метеочутливі» люди мають надзвичайно чутливу (вегетативну) нервову систему. Поріг подразнення їхньої нервової системи настільки низький, що коливання атмосферного тиску та температури негайно призводять до таких симптомів, як втома, втома, небажання працювати, концентрація та порушення сну.
Під час різких похолодань вени та артерії звужуються, а кров’яний тиск підвищується. Підвищується ризик інфарктів, тромбозів та інсультів. З іншого боку, підвищення температури призводить до розширення судин і падіння артеріального тиску.
Інтенсивність симптомів і їх тривалість можуть бути різними. Деяким людям погіршується самопочуття за кілька днів до зміни погоди або симптоми з’являються лише протягом кількох годин замість днів.
Зміна погоди, зокрема, може вивести з рівноваги людей, чутливих до погоди Запаморочення або головні болі також призводять до дратівливості, труднощів з концентрацією та нервозності привести. «Більшість симптомів метеочутливості з’являються в областях з низьким тиском», — пояснює Мацаракіс.