Перезимівля бульб гладіолусів Перед тим, як покласти бульби на зберігання в сухому непромерзаючому приміщенні, вони повинні повністю просохнути зовні. Після цього ви можете – нещільно загорнуті в газету або застелені піском – починають зимову сплячку в сухій картонній коробці.21 березня 2023 р
Гладіолуси не зимостійкі. Як тільки восени вони відцвіли, пора їх зимувати. Для цього Бульби акуратно викопуєте і до весни зберігаєте в прохолодному погребі, краще в ящику з піском..
Гладіолуси потребують регулярного догляду. Стежте, щоб гладіолуси завжди мали достатньо води, міняйте воду кожні два дні і знову свіжо зрізайте стебла.
Видаліть маленькі бульби (бульби), розташовані навколо основи нових бульб. Збережіть маленькі бульби для розмноження або викиньте їх. Покладіть бульби в сітчасті мішки або старі капронові панчохи і повісьте в прохолодне, сухе, добре провітрюване місце. The Температура зберігання повинна бути від 2 до 7 градусів Цельсія .
В основному зимують тільки здорові і неушкоджені бульби. Навіть перезимівля менших розмножувальних бульб, відокремлених від основної бульби, може бути корисною. Як правило, зазвичай це займає 2 рокипоки не зацвітуть.
При догляді за гладіолусами важливий і стан грунту: гладіолуси віддають перевагу пухкий грунт, яка повинна бути злегка вологою. Вологий, але ні в якому разі не дуже мокрий, тому що заболочування Ці квіти цього зовсім не переносять.