Сьогодні гравіювання на металі або склі зазвичай виконується лазером, керованим комп’ютером. Матеріал дуже сильно нагрівається падаючим лазерним променем. Матеріал горить або випаровується, або колір змінюється для створення контрасту. Тому гравіювання стійке і стійке до стирання.
Лазерне скло є активним твердотільним матеріалом зі здатністю , для посилення світла шляхом стимуляції випромінювання . Скло спочатку накачується джерелом енергії, таким як світло від спалаху або діода, і ця енергія поглинається та зберігається в склі.
Скло обробляється світловими променями за допомогою CO2 лазера. Скло плавиться на поверхні, кристалізується і рекомбінується зі склом. Створюється матування. Залежно від інтенсивності лазера, матові точки стають більшими або меншими.
Якщо лазер в основному використовується для гравірування, ви зіткнетеся з потужністю лазера 25 і 80 Вт досягати хороших результатів.
технології. Для внутрішнього гравіювання скла використовується імпульсний лазер Nd:YAG з довжиною хвилі 1064 нм або (подвоєна частота) 532 нм. . При частоті повторення імпульсів від 500 Гц до 3 кГц теоретично всередині скла можна створити від 500 до 3000 точок на секунду.
CO2-лазери (40 Вт у комплекті) можуть маркувати скло, але насправді вони не травлять скло . Коли лазерна енергія CO2-лазера потрапляє на поверхню або трохи нижче поверхні скла, повітря в цій частині скла розширюється, викликаючи крихітну тріщину.