Загалом, загальні положення та умови користувача підлягають вимогам щодо зрозумілості. Вони повинні бути сформульовані так, щоб їх зрозумів навіть неюрист (Тому недійсний, наприклад, пункт: «§ 627 BGB не застосовується»). Клієнт повинен мати можливість прийняти їх до відома розумним чином.
Зміст і структура ст Правила та умови
- Умови повинні бути чітко зрозумілим (вимога прозорості). …
- Правила та умови не має бути двозначним. …
- Правила та умови не повинно бути несподіванкою для партнера по договору. …
- Правила та умови не повинні безпідставно ставити партнера за договором у невигідне становище.
Типовий зміст загальних положень та умов включає, серед іншого, положення про: Умови оплати, варіанти оплати, доставка, гарантія, гарантія, відповідальність та скасування. Оскільки законодавчих вимог щодо змісту загальних умов не існує, користувач вільний вирішувати, що він хоче регулювати загальними умовами.
Нечітко сформульовані пункти загальних умов, які порушують закони або невиправдано ставлять партнера за контрактом у невигідне становище, неефективні. Якщо ви, як оператор інтернет-магазину, веб-дизайнер або підприємець, маєте неправильні положення загальних умов, їх замінять положення законодавства.
Загальні умови застосовуються, лише якщо якщо вони стали частиною контракту через фактичне включення: Тому договірний партнер повинен погодитися на дійсність загальних умов. В іншому випадку договір залишається загальним, але не застосовуються загальні положення та умови, а діють положення закону.
Звичайно, ви можете створити власні умови. Але для цього потрібен час і необхідні спеціальні знання. Зразки з Інтернету, наприклад, від промислово-торговельних палат (IHK), які ви можете адаптувати до свого бізнесу, є корисними. Ви можете знайти різні генератори в Інтернеті, щоб створити свої умови.