«Ласкаво просимо» слід використовувати у формі прикметника, як вставне слово або як дієслово теперішнього часу, щоб описати щось бажане, цінне та прийняте. «Вітаємо» слід використовувати у формі дієслова, щоб говорити про дію бажання й оцінки чогось, що прийнято.17 жовтня 2021 р.
Іноді, якщо ви хочете показати комусь, що вони справді раді, ви можете використати фразу «вам більше, ніж ласкаво просимо» або «дуже ласкаво просимо». Ці фрази дотримуються тих самих правил, які описані вище — правильна форма ласкаво просимо (не вітається). Ласкаво просимо відвідати нас наступних вихідних.
Значення слова welcomed англійською бути задоволеним і заохочувати або підтримувати щось: Нове призначення було сприйнято широко. Ми вітаємо підтвердження урядом наміру діяти. Мирну ініціативу привітали обидві сторони.
Бути гостинним – означає поширювати щастя одним своїм приходом. Бути гостинним — означає відчувати себе як вдома в чужому домі. Обидва вживання є правильними в контексті.
Це буде залежати від контексту. На табличці «Ласкаво просимо всі» має сенс через стислість. «Всіх вітають» було б правильніше в письмовому описі події, де «всіх вітали» на церковному пікніку.
«Ласкаво просимо» слід використовувати у формі прикметника, як вставне слово або як дієслово теперішнього часу, щоб описати щось бажане, цінне та прийняте. «Вітаємо» слід використовувати у формі дієслова, щоб говорити про дію бажання та оцінки чогось, що прийнято.