Більшість головних болів нешкідливі і лише короткочасні. Вони знову зникають за допомогою простих знеболюючих і заходів. Мігрені та сильні хронічні головні болі, а також ті, що пов’язані із захворюванням, Однак вони вимагають спеціальної терапії.
Доступні такі домашні засоби та природні засоби:
- Тепло в області шиї.
- Ніжний масаж голови та шиї.
- Акупунктура і точковий масаж.
- Олія м'яти перцевої на лоб і скроні.
- Холодні компреси на лоб.
- Тепла гірчично-борошняна ванночка для ніг.
- Холодна ванна під пахвами.
- Кава з лимонним соком.
Причини для хронічний Головні болі напруги можуть бути найрізноманітнішими. У більшості випадків неможливо знайти чітку причину. Факторами ризику головного болю напруги є, наприклад, сильний психологічний стрес або зміни в шийному відділі хребта.
Головний біль напруги зазвичай нешкідливий і зазвичай минає сам по собі. Якщо Однак якщо у вас часті і повторювані сильні головні болі, краще звернутися до сімейного лікаря. Оскільки це також може бути мігрень, кластерний головний біль або інша причина.
Їжте регулярно і уникайте продуктів, які викликають головний біль – може допомогти в лікуванні хронічних головних болів. Збільшення споживання рідини та солі може протидіяти запамороченням, яке часто виникає при хронічних головних болях. Для контролю над хронічними головними болями зазвичай потрібні тижні або місяці.